Yhteystiedot

Suomi, Kaikki alueet

Joonas Voho, Toimitusjohtaja

Polyuretaani työt, Pelti- ja eristystyöt

040 046 3261 / joonas.voho@tekniikkapalvelu.fi

 

 

Turku, Etelä-Suomi

Vadim Leinonen, Sähkötöidenjohtaja

Tarjouslaskenta sähköasennukset, Aurinkosähköjärjestelmät ja Latausasemat

040 759 6460 / vadim.leinonen@tekniikkapalvelu.fi

 

 

Suomi, Kaikki alueet

Juha Putkivaara, 

Saattolämmitys tarjouslaskenta ja työnjohto

044 243 7396 / juha.putkivaara@tekniikkapalvelu.fi

 

 

 

Oulu, Pohjois-Suomi

Antti Koret, Tekninenjohtaja

 

040 043 4657 / antti.koret@tekniikkapalvelu.fi

 

 

                                         

                                             Joni Mattila Projektikoordinaattori

 

                                             045 321 7360 / joni.mattila@tekniikkapalvelu.fi

 

 

Turku, Etelä-suomi

Iida Lemberg

Myynninassistentti

044 5086578 / iida.lemberg@tekniikkapalvelu.fi

 

 

 

 

 

LASKUTUSOSOITE

Arvoisa yhteistyökumppanimme

Olemme ottaneet käyttöön Procountor-ohjelmiston, ja meillä on nyt mahdollisuus vastaan- ottaa verkkolaskuja.

Toivomme, että lähetätte laskunne ensisijaisesti verkkolaskuina. Verkkolaskujen käsittely on sekä lähettäjälle että vastaanottajalle nopeampaa, luotettavampaa ja edullisempaa kuin paperilaskujen käsittely.

Verkkolaskuosoitteemme ovat:

Operaattori                                                         Verkkolaskuosoite                                         OVT-tunnus

OpusCapita Group Oy – Itella                         003727259741                                           003727259741 (003710948874)

Mikäli ette voi lähettää verkkolaskuja, pyydämme lähettämään paperiset laskut ostolaskujen skannauspalveluun osoitteeseen:

Pohjois-Suomen Tekniikkapalvelu Oy (OpusCapita skannauspalvelu)

PL 91264

00063 LASKUNET

Jotta skannauspalvelu voi kohdistaa laskunne, tulee tämä laskutusosoite tulostaa myös itse laskuun, eikä pelkästään kirjekuoreen. Tähän laskutusosoitteeseen ei tule lähettää muuta materiaalia kuin laskuja, eli esimerkiksi tiedotusten ja markkinointimateriaalin posti- osoite pysyy ennallaan.

Ystävällisin terveisin

Pohjois-Suomen Tekniikkapalvelu Oy